אודות אלוהים איתנו!

בלוג זה מוקדש לרעיונות שמרניים אירופאים בתוך ג'ונגל של אנשים "מתקדמים" ופונדמנטליסטים. הבלוג יעסוק בסוגיות המעניינות את הכותב מנקודת מבטו הניאו-שמרנית.

אנוכי אדם החובב כתיבה. הגעתי למסקנה שאין מספיק כותבים בעברית בסגנון ומן הרקע שלי, שזו גישה מעורבת של שמרנות, ספקנות ואהדה לקידמה. הנני גם אירופופיל מושבע וחובב היסטוריה.

כמו כן יש לי עניין להפוך את כתיבתי לאומנות. ולשם כך חשובה לי הכתיבה בפומבי, וזאת כדי שאוכל לקבל משוב מן הציבור. מטרתי בבלוג לתאר את הנושאים שמעניינים אותי על פי הבנתי הענייה. לבינתיים כתבתי בנושאי דת ופוליטיקה. אולם הנני משוכנע שארחיב את תחומי כתיבתי.

יש לי עניין גם לכתוב שלא תחת שמי האמיתי כדי שאנשים יתייחסו לדברי באובייקטיביות ושלי יהיה חופש כתיבה ללא פחד מאחי בני האדם. אשמח להצליח בכתיבתי ולקבל משוב חיובי מן הקוראים והעוקבים. אינני מאמין שאזכה לחשיפה רבה, אולם גם אם זה יקרה, העניין יגרום לקורת רוח מרובה. אקווה שאקבל רעיונות מן המגיבים ובכך אזכה להשראה אשר תשפיע עלי ועל כתיבתי.

לבלוג קוראים בשמו כיוון שזו סיסמה של שמרנים רבים. וכן שזו דרך להנציח את העבר והמצב הקיים, בנוסף, מכיוון שזה אימרה אירופאית מובהקת.

אתם מוזמנים להכנס לדף הפייסבוק אלוהים איתנו ולעקוב אחרי התכנים.